Search

Main menu

мімчсмсм


23 july 2010

Погашення заборгованостей – на особливому контролі влади

 Голова райдержадміністрації Іван Олійник провів засідання комісії з питань погашення заборгованостей із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших спеціальних виплат. Він зокрема наголосив на тому, що в районі з початку року зросла заборгованість із виплати зарплати, платежів бюджету.
 З інформаціями про хід погашення заборгованості із зарплати на підприємствах-боржниках району, про недоїмки до Пенсійного фонду  та про загальну заборгованість з платежів до бюджетів усіх рівнів виступили начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ганна Шніцер, начальник управління Пенсійного фонду України у Великоберезнянському районі Микола Цифра та заступник начальника Ужгородської МДПІ Ігор Діброва.
 На засіданні комісії наголошувалося, що на 15 липня заборгованість із виплати зарплати склала 263, 5 тис. грн., недоїмка до Пенсійного фонду на цей же період – 960, 8 тис. грн., борг до зведеного бюджету зменшено з початку року на 470, 1 тис. грн.., до державного бюджету – на 480, 3 тис. грн., борг до місцевого бюджету зріс з початку року на 5, 2 тис. грн..
 Керівників підприємств-боржників зобов’язано забезпечити повне погашення заборгованості із виплати зарплати згідно затвердженого графіка. Управлінню Пенсійного фонду належить вжити усіх заходів щодо погашення заборгованості з недоїмки.


News archive

All news

18.01.2012

КМУ у розпорядженні від 28 листопада 2011 р. № 1210-р рекомендує керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком органів ПФУ, Укрпошти, Державної казначейської служби та банківських установ) перенести в 2012 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з: п’ятниці 9 березня — на суботу 3 березня; понеділка 30 квітня — на суботу 28 квітня; п’ятниці 29 червня — на суботу 7 липня.
Нагадуємо, що згідно зі змінами, внесеними до статті 67 КЗпП на початку 2011 р., роботодавець у разі застосування рекомендацій КМУ (це його право, а не обов’язок) повинен не пізніше ніж за два місяці видати наказ про перенесення вихідних і робочих днів на підприємстві, в установі, організації, погодивши його із профспілкою. Отже, наказ про перенесення п’ятниці 9 березня на суботу 3 березня бажано видати наприкінці грудня — початку січня

All news

Created by "Softline" (Ukraine) © Великоберезнянська РДА