Вшанували учасників бойових дій
2012-02-22 13:54:00
Подія
Вшанували учасників бойових дій
У малому залі засідань райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання воїнів-ветеранів афганської війни, присвячене Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших країн.
Засідання вступним словом відкрив керівник апарату райдержадміністрації Василь Бобрик.
Із щирим вітальним словом до присутніх звернулася заступник голови РДА Марія Риган. Вона сердечно привітала воїнів-афганців із пам’ятною подією, побажала їм міцного здоров’я, бойової товариськості та самоповаги, сімейної злагоди і благополуччя, шани й поваги краян.
-Влада, - сказала Марія Іллівна, - і надалі турбуватиметься про тих, хто брав участь у бойових діях на територіях інших країн, проявив мужність та героїзм, чесно виконав свій військовий обов’язок.
Заступник військового комісара Великоберезнянсько-Перечинського об’єднаного районного військового комісаріату Руслан Тополюк долучився до поздоровлень, від імені військового комісара вручив колишнім учасникам війни в Афганістані Володимиру Мішаніну, Валерію Чурею та Василю Чумі Почесні грамоти.
Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих у Афганістані воїнів-побратимів.
Із вдячністю говорили про славний подвиг воїнів-афганців Великоберезнянщини і заступник голови районної ради Василь Риган, селищний голова Богдан Кирлик, начальник відділу охорони здоров’я РДА Михайло Попович, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Ганна Костик, начальник райвідділу МНС у Закарпатській області Василь Клецко, начальник районного сектору державної техногенної безпеки України у Закарпатській області Петро Титичко, заступник голови районного товариства ветеранів війни в Афганістані Василь Чума.
Із завершальним словом на зібранні виступив голова районного товариства ветеранів війни в Афганістані Віктор Веселовський. Він подякував за турботу та увагу до низ керівників районної та селищної влад, фінансову підтримку ( 3 тисячі гривень ) народного депутата України Сергія Мошака, закликав колишніх воїнів-побратимів частіше зустрічатися, спілкуватись, допомагати один одному, брати активну участь у суспільно- політичному житті Великоберезнянщини.
Воїни-афганці поклали вінок до Меморіального комплексу загиблих визволителів району в роки Великої Вітчизняної війни.
На фото: урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших країн.